Доступ к сайту

Забыли пароль?
 Проголосуй!
Top auto

 

 Jaga oma sõpradega!
Kas teile meeldib avaldatud materjal? Miks mitte jagada seda oma sõpradega, artikli lisamine sotsiaalsete järjehoidjate hulka on väga lihtne, klõpsake lihtsalt allolevatel ikoonidel!Reklaam

Jaguar C-tüüpi jätkamine viib teid tagasi 50ndatesse

Autor: work
20 июль 2019 11:57
1154
Briti ettevõte Jaguar on juba mitu aastat äratanud oma ammu surnud klassikat uuesti ellu. Omal ajal särasid seda automarki võidusõiduradadel, luues moodsaid ja paljuski uuenduslikke sportkupeed. Praegu on brittide saatuseks neetida šiki disaini ja hea tehnilise varustusega restomod.
Täna tuleb juttu Jaguar C-type Continuationist, mille originaal jõudis müügile 1950. aastate alguses. Kaheukseline ilma katuseta kupee on kõige autentsema välimusega, mis oli omane tolleaegsetele võidusõiduautodele. Muide, kere ise, mida nad püüdsid igas detailis uuesti luua, oli valmistatud kaasaegsest süsinikkiust.

Mudelil on ka 16-tollised kodararattad koos sobivate rehvidega, ketaspidurid, mis olid sel ajal juba võidusõidumudelitele paigaldatud, ning kapotil paiknev graatsiline õhuvõtuava mootori jahutamiseks. Muide, siin on, mida jahutada, kuna just selle kapoti all on peidus 380 hj V12 mootor.
Üldiselt oli restomod edukas. Meil pole kahtlustki, et mudeli järele on suur nõudlus Jaguari kaubamärgi kollektsionääride ja fännide seas, kes on restomodidega juba ammu harjunud ja oma rahakotiga banketi jätkumise poolt hääletavad.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

Soovitame ka:
Toyota juht väljendas skepsis mehitamata sõidukite suhtes Toyota Corporationi juht väljendas muret isejuhtivate autode turu pärast. Hoolimata asjaolust, et ettevõte tegeleb aktiivselt katsesüstikute, autode ja isegi infrastruktuuri loomisega, tekitab droonide levik endiselt suuri vaidlusi ja kahtlusi.

Geely hakkab tootma droone Geely on Hiina üks suurimaid autotootjaid, kes investeerib praegu aktiivselt elektriautode arendamisse nii siseturule kui ka ekspordiks lääneriikidesse. Viimasel ajal on see ettevõte arendanud droone, mida peaksid kasutama mitmed suured taksopargid USA-s.

BMW M135i xDrive saab uue šassii BMW hellitab oma tarbijaid sageli ootamatute ja seetõttu veelgi meeldivamate uuendustega. Täna räägime BMW M135i xDrive uuest šassiist, aga ka muudest toredatest boonustest, millega uute autode ostjad loota võivad. Samal ajal lubatakse mudeli enda maksumus jätta samale tasemele, mis ei saa muud üle kui rõõmustada.

Skoda hakkab arendama MQB-A0 platvormi Üle kümne aasta VW kontserni kuulunud Tšehhi ettevõte Skoda töötab välja kontsernile uut perspektiivset platvormi. Me räägime "kärust" MQB-A0, millest saab ettevõtte paljude eelarvemudelite aluseks. Samal ajal eraldatakse vahendid platvormi tootmiseks täies mahus VW Grupi peakontorist Saksamaal.

Ülevaade crossoverist Toyota Highlander Toyota Highlander on väga hea krossover, mis kuigi jõudluse poolest vanema vennani ei küüni, uhkeldab siiski ohtralt moodsaid mugavaid valikuid ja korralikku tehnilist varustust. Selles ülevaates analüüsime kõiki mudeli omadusi, samuti räägime selle eelistest ja puudustest.

Kommentaar:
Комментарии через соц.сеть ВКонтакте:
Виджет комментариев ВК

Materjalide kordustrükk ja kopeerimine meie ressursist on lubatud ainult siis, kui on näidatud meie saidile suunduv aktiivne indekseeritud hüperlink!