Доступ к сайту

Забыли пароль?
 Проголосуй!
Top auto

 

 Jaga oma sõpradega!
Kas teile meeldib avaldatud materjal? Miks mitte jagada seda oma sõpradega, artikli lisamine sotsiaalsete järjehoidjate hulka on väga lihtne, klõpsake lihtsalt allolevatel ikoonidel!Reklaam

Arvustage linnamaastur Subaru XV

Autor: work
13 январь 2022 18:29
188
Jaapani autod ei pruugi olla tehniliselt keerukad esmaklassilised mudelid, mida saavad endale lubada ainult kõige jõukamad autojuhid. Näiteks Subaru on juba mitu aastat pakkunud Euroopa publikule soodsa hinnaga krossovereid ja sedaane, mida saab endale lubada pea iga töötav inimene.
Täna räägime ühest neist crossoveritest, nimelt Subaru XV-st, mille võib omistada turu keskmisele segmendile. Mudeli mootorite valikut esindavad turboülelaaduriga bensiinimootorid keskmise võimsusega 150 hj. Käigukasti osas on ostjate käsutuses kuuekäiguline manuaal ja sama käikude arvuga automaat.

Salong Subaru XV on üldiselt mugav, kuigi ilma igasuguste satsideta. Seal on lihtsad, kuid mugavad peatugedega istmed, suur analoog näidikupaneel, oma tööd hästi tegev kliimaseade ja soojendusega esirea istmed.
Ka välimine Subaru XV ei tekita erilist entusiasmi ega äraütlemist. See on segmendi jaoks üsna standardne välimus, mis võib teid meelitada ainult huvitavate velgedega. Tõeliselt hea on hind ja saadavus, mis võimaldab laial valikul autot osta.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

Soovitame ka:
Audi loob uut tüüpi laadimisjaoturi Audi oli hämmingus linna elektrivõrgu koormuse vähendamise teemast. Selle koormuse tekitavad elektrisõidukite kõrgepingelaadimisjaamad, mis on teatavasti võrku ühendatud ja nõuavad märkimisväärsel hulgal elektrit, eriti päevasel tipptunnil, mil energiamahukaid tarbijaid on juba piisavalt.

Ford katsetas automatiseeritud kohaletoimetamist Ford mõtleb sõidukite automatiseerimissüsteemidele, mis peaksid lähitulevikus kasutusele võtma. Seni on testimisfaasis mitmed ettevõtte paljulubavad arendused. Näiteks automatiseeritud kohaletoimetamise süsteem, mida testiti reaalsetes tingimustes Londoni lennujaamas.

Toyota GR Yaris läks katse korras üle vesinikule Toyota GR Yaris läheb katse korras üle vesinikkütuseelementidele. Ja kuigi Toyota alustas oma aktiivseid katseid vesinikuga juba 1992. aastal, ilmus esimene tootmismudel, mis sisepõlemismootorist täielikult loobus vesinikutehase kasuks, alles 2017. aastal. Mis puutub uudsusesse, siis see saab mitmeid disainifunktsioone, mis seda turul eristavad.

Chevrolet avalikustas Chevy Beasti kontseptsiooni 2022. aasta SEMA autonäitus sunnib kindlasti paljusid autotootjaid välja töötama uusi kontseptsioone ja prototüüpe, mida laiemale avalikkusele tutvustada. Sellest saatusest ei pääse ka Chevrolet, mis näitab ürituse raames uut näituseautot The Chevy Beast. Sellest, mis see auto on - edasi tekstis.

Audi S1 ​​e-tron quattro saab tohutu uuenduse Audi jätkab aktiivselt katsetamist moodsa e-tron quattroga, mis sai hiljuti tohutu uuenduse. Tuntud rallisõitja Ken Block on selle auto kohta juba positiivselt rääkinud. Kätte on jõudnud aeg, mil kergitame saladuseloori ja räägime oma lugejatele mudeli võimalustest.

Kommentaar:
Комментарии через соц.сеть ВКонтакте:
Виджет комментариев ВК

Materjalide kordustrükk ja kopeerimine meie ressursist on lubatud ainult siis, kui on näidatud meie saidile suunduv aktiivne indekseeritud hüperlink!