Доступ к сайту

Забыли пароль?
 Проголосуй!
Top auto

 

 Jaga oma sõpradega!
Kas teile meeldib avaldatud materjal? Miks mitte jagada seda oma sõpradega, artikli lisamine sotsiaalsete järjehoidjate hulka on väga lihtne, klõpsake lihtsalt allolevatel ikoonidel!Reklaam

Ülevaade uuest Chevrolet Trailblazerist

Autor: work
14 октябрь 2021 18:32
1107
Tundub, et Chevrolet on turul oma niši leidnud ja saanud hakkama keskmise eelarvega crossoverite segmendiga, mida see Ameerika autotootja osutub päris heaks. Elav näide on värske Chevrolet Trailblazer, mis meelitab ostjaid huvitava välimuse ja hea salongivarustusega.
Ütleme kohe, et tehnilises mõttes ei meeldi mudel tõenäoliselt mõne ebatüüpilise kella ja vilega. Bensiinimootorite seeria toodab 150 hobust, mis on klassi jaoks üsna standardsed ja töötavad seitsmekäigulise automaatkäigukasti valvsa juhtimise all. Komplekti kuuluvad ka ventileeritavad ketaspidurid, vedruga sõltumatu vedrustus ja nelikvedu.

Kuid Chevrolet Trailblazeri välimus tekitab ainult kõige meeldivamaid emotsioone. Vaadake allolevaid fotosid, et näha, millest me räägime. Tüüpiline Ameerika võimas kere, millel on muljetavaldav esiots ja kitsad LED-optika ribad, näevad tõeliselt kaasaegsed ja kvaliteetsed välja.
Ka salong ei vedanud meid alt. Sees ootavad juhte kunstnahkkattega istmed, võimas rool, analoogi jäljendav digitaalne armatuurlaud, kliimaseade, helisüsteem ja hulk muid kohustuslikke valikuid. Üldiselt - rohkem kui väärt crossover.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

Soovitame ka:
Abarth 695 Esseesse alustab tootmist Uus luukpära Abarth 695 Esseesse rõõmustab ilunautlejaid oma kollektsiooni väljaandega. Kokku plaanitakse autot toota 1390 ühikut ning partii ise ajastatakse kattuma 1964. aastal välja antud samanimelise mudeliga. Üldiselt vaatame koos, mida see uudsus nii huvitavat peidab.

Toyota juht väljendas skepsis mehitamata sõidukite suhtes Toyota Corporationi juht väljendas muret isejuhtivate autode turu pärast. Hoolimata asjaolust, et ettevõte tegeleb aktiivselt katsesüstikute, autode ja isegi infrastruktuuri loomisega, tekitab droonide levik endiselt suuri vaidlusi ja kahtlusi.

Nissan DocZ tuletab teile meelde brändi rallivõite Jaapani Nissan uurib täna aktiivselt massiliste elektrisõidukite ja hübriidide nišši, kuigi varem ei tegelenud kaubamärk mitte ainult tarbesõidukitega. 70ndate keskel oli ettevõttel tugev võidusõidumeeskond, samuti hulk huvitavaid mudeleid, mis võitsid peadpööritavaid võite võidusõitudel üle maailma.

Ülevaade crossoverist Toyota Highlander Toyota Highlander on väga hea krossover, mis kuigi jõudluse poolest vanema vennani ei küüni, uhkeldab siiski ohtralt moodsaid mugavaid valikuid ja korralikku tehnilist varustust. Selles ülevaates analüüsime kõiki mudeli omadusi, samuti räägime selle eelistest ja puudustest.

Hübriid Haval H6S vastas ootustele Hiina krossover Haval H6S läks seeriasse. Ei saa öelda, et seda autot Euroopas või SRÜ riikides pikisilmi oodati, kuid uudsus väärib kindlasti teie tähelepanu. Lõppkokkuvõttes tasub kaaluda soodsat hübriidi, millel on suurepärane välimus ja kaasaegsed omadused.

Kommentaar:
Комментарии через соц.сеть ВКонтакте:
Виджет комментариев ВК

Materjalide kordustrükk ja kopeerimine meie ressursist on lubatud ainult siis, kui on näidatud meie saidile suunduv aktiivne indekseeritud hüperlink!