Доступ к сайту

Забыли пароль?
 Проголосуй!
Top auto

 

 Jaga oma sõpradega!
Kas teile meeldib avaldatud materjal? Miks mitte jagada seda oma sõpradega, artikli lisamine sotsiaalsete järjehoidjate hulka on väga lihtne, klõpsake lihtsalt allolevatel ikoonidel!Reklaam

70ndatest pärit sportauto Ferrari Testarossa on taas äritegevuses

Autor: work
13 сентябрь 2019 11:55
148
Šveitsi automehaanikute ja disainerite meeskonda JTL, millel on mõningane venitus, võib nimetada tuuningstuudioks. Fakt on see, et poisid annavad harva välja kaasaegsetel autodel põhinevaid muudetud projekte, eelistades autotööstuse kadumatut klassikat peaaegu nullist uuesti luua. Siin on meeskonna viimane projekt, mis peegeldab täielikult nende eelistusi.
Niisiis, tutvuge Ferrari Testarossaga, mille originaal ilmus 1971. aastal. Omal ajal oli sellel autol uuenduslik disain, millest sai hiljem Itaalia autotootja tunnus. Tükeldatud vormid, kiilukujuline keha ja ranged jooned – kõik see on taasloodud pisidetailideni.

Millega nad otsustasid mitte eriti vaeva näha, mis on arusaadav, on elektrijaamaga. Ütleme nii, et V12 mootor on oma võimsuselt üsna võrreldav ajaloolise prototüübiga ja võib rõõmustada 390 hj tootlusega. ja 490 njuutonmeetrit pöördemomenti. See töötab ootuspäraselt viiekäigulise manuaalkäigukastiga.
Üldiselt osutus projekt äärmiselt elegantseks ja usaldusväärseks. Kahju ainult sellest, et auto sai kokku pandud ühes eksemplaris ja pole ette nähtud isegi kõige väiksemaks masstootmiseks. Ka mudeli ostmine ebaõnnestub, kuna see on mõeldud erinevateks üritusteks ja näitusteks.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

Soovitame ka:
Volkswagen Teramonti ülevaade Euroopa suurima autokontserni uus universaal tuli välja üpris särtsaka autona. Otsustage ise, Volkswagen Teramontil on suurepärane välimus, tasakaalustatud kereproportsioonid, suurepärane tehniline varustus ja ka mugav salong. Kirss sellel tordil on crossoveri maksumus, mis on Euroopa piirkonna standardite järgi väga taskukohane.

Ford ja BMW hakkavad töötama pooljuhtketaste kallal Ford ja BMW on alustanud võidurelvastumist pooljuhtajamite vallas. Samal ajal arendavad juba uusi paljulubavaid akutüüpe sellised hiiglased nagu Toyota, GM ja VW Group. Mis puutub baierlastesse, siis see mure panustab ettevõttele Volta Energy Technologies, mille tehnoloogiasse on plaanis investeerida umbes 130 miljonit dollarit.

Klassikaline Jaguar E-type saab võimsa mootori Jaguar rõõmustab taas oma ajatu klassika austajaid kvaliteetse restomodiga. Seekord tuleb juttu Jaguar E-tüüpi mudelist, mida eristab väga pöördemomendiga mootor, aga ka autentne välimus. Auto on juba seeriatootmisse läinud, seega saavad margi fännid valmistuda ettetellimiseks.

Honda Sensing Lidar saab värskenduse Honda Sensing on Honda patenteeritud lidar, mis on paigaldatud enamikule selle autotootja kaasaegsetele mudelitele. Süsteem võimaldab aktiivselt 360 kraadi liiklusolukorda skaneerida, samuti edastada saadud andmed arvutianalüsaatorisse, mis teeb otsuseid.

Targa Ferrari Daytona SP3 on hea meel tagastada Ferrari Daytona SP3 on uus eksperimentaalne Itaalia sportauto, mis on haruldase Icona seeria jätk. Selle mudeli puhul kasutati ainulaadset jõuülekannet, aga ka välimust, mis teatud määral laenatud 1967. aastal sündinud originaalselt Ferrari Daytonalt. Alustame siiski järjekorras.

Kommentaar:
Комментарии через соц.сеть ВКонтакте:
Виджет комментариев ВК

Materjalide kordustrükk ja kopeerimine meie ressursist on lubatud ainult siis, kui on näidatud meie saidile suunduv aktiivne indekseeritud hüperlink!