Доступ к сайту

Забыли пароль?
 Проголосуй!
Top auto

 

 Jaga oma sõpradega!
Kas teile meeldib avaldatud materjal? Miks mitte jagada seda oma sõpradega, artikli lisamine sotsiaalsete järjehoidjate hulka on väga lihtne, klõpsake lihtsalt allolevatel ikoonidel!Reklaam

Mercedes-Benz EQB sai uued varustustasemed

Autor: work
14 ноябрь 2020 08:40
146
Elektriline Mercedes-Benz EQB ilmus vaid kuus kuud tagasi ja sai kohe Saksa kontserni bestselleriks. Sellegipoolest ei saa stiilsete tehniliste andmete ja korraliku varustusega kaasaegne crossover mööda tohutust hulgast brändifännidest. Suurepärase automüügi taustal otsustasid sakslased rõõmustada ostjaid uute varustustasemetega, millest räägime hiljem.
Esimene konfiguratsioon sai kauaoodatud nelikveo ja seda nimetatakse EQB 350 4Maticuks. Selle elektrijaama esindab paar võimsat elektrimootorit koguvõimsusega 292 hj. ja 520 njuutonmeetrit pöördemomenti. Teine varustus on tagasihoidlikum ja sellel on vaid 228 hj. ja 390 njuutonmeetrit pöördemomenti.

Samal ajal on mõlema mudeli ühe laadimisega läbisõit identne ja ulatub WLTP-tsüklis 419 kilomeetrini, mis pole kuigi palju, arvestades tänapäevaste elektrisõidukite tohutut hulka, mille läbisõit ületab viiesaja kilomeetri. Olgu kuidas on, Euroopa keskmisele elektriautode tarbijale piisab ka nendest arvudest.
Viimistluse osas on see traditsiooniliselt valmistatud kõrgel tasemel. Hea meel kvaliteetse plastiku, võimsa elektroonika, multimeediumisüsteemi ja erinevate töörežiimidega kliimaseadme olemasolu üle. Oleme enam kui kindlad, et uued EQB varustustasemed meeldivad kõigile selle kaubamärgi fännidele.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

Soovitame ka:
Uus Dodge Journey läheb seeriasse Dodge üritab igal võimalikul moel krossoverite massiturul kanda kinnitada, kuigi selgub, et tänu 70ndate sport-poniautodele tuntuks saanud ameeriklastel ei lähe just kuigi hästi. Sellest hoolimata tulevad uued linnamaasturimudelid välja kadestamisväärse regulaarsusega. Meie tänasel ülevaatel – Dodge Journey, mis kulude vähendamiseks kokku pannakse

Targa Ferrari Daytona SP3 on hea meel tagastada Ferrari Daytona SP3 on uus eksperimentaalne Itaalia sportauto, mis on haruldase Icona seeria jätk. Selle mudeli puhul kasutati ainulaadset jõuülekannet, aga ka välimust, mis teatud määral laenatud 1967. aastal sündinud originaalselt Ferrari Daytonalt. Alustame siiski järjekorras.

Skoda hakkab arendama MQB-A0 platvormi Üle kümne aasta VW kontserni kuulunud Tšehhi ettevõte Skoda töötab välja kontsernile uut perspektiivset platvormi. Me räägime "kärust" MQB-A0, millest saab ettevõtte paljude eelarvemudelite aluseks. Samal ajal eraldatakse vahendid platvormi tootmiseks täies mahus VW Grupi peakontorist Saksamaal.

Volvo keeldub ehtsast nahast Rootsi kontsern Volvo on korduvalt teatanud, et kavatseb liikuda toodetava maanteetranspordi maksimaalse keskkonnasõbralikkuse suunas. See seisneb nii kontserni üleminekus elektriveole, mis on planeeritud ellu viia aastaks 2030, kui ka tootmisprotsessi keskkonda saastavatest tegevustest vabanemises.

Audi Quattro inspireerib uut E-Legend EL1 Legendaarne ralliauto Audi Quattro ilmus Dakari võidusõidurajale 80ndate keskel ja tõusis peaaegu esimeses sõidus võistluse vaieldamatuks liidriks. Lisaks nelikveole ja üsna võimsale mootorile oli mudelil šikk futuristlik disain, mis näeb kena välja ka tänapäeval, peaaegu 40 aastat pärast väljalaskmist.

Kommentaar:
Комментарии через соц.сеть ВКонтакте:
Виджет комментариев ВК

Materjalide kordustrükk ja kopeerimine meie ressursist on lubatud ainult siis, kui on näidatud meie saidile suunduv aktiivne indekseeritud hüperlink!