Доступ к сайту

Забыли пароль?
 Проголосуй!
Top auto

 

 Jaga oma sõpradega!
Kas teile meeldib avaldatud materjal? Miks mitte jagada seda oma sõpradega, artikli lisamine sotsiaalsete järjehoidjate hulka on väga lihtne, klõpsake lihtsalt allolevatel ikoonidel!Reklaam

Audi loob uut tüüpi laadimisjaoturi

Autor: work
22 декабрь 2022 15:36
1107

Audi loob uut tüüpi laadimisjaoturi Audi oli hämmingus linna elektrivõrgu koormuse vähendamise teemast. Selle koormuse tekitavad elektrisõidukite kõrgepingelaadimisjaamad, mis on teatavasti võrku ühendatud ja nõuavad märkimisväärsel hulgal elektrit, eriti päevasel tipptunnil, mil energiamahukaid tarbijaid on juba piisavalt.

Kommentaar: 0

Kategooria: EE / Autouudised

Chevrolet avalikustas Chevy Beasti kontseptsiooni

Autor: work
11 сентябрь 2020 09:14
1104

Chevrolet avalikustas Chevy Beasti kontseptsiooni 2022. aasta SEMA autonäitus sunnib kindlasti paljusid autotootjaid välja töötama uusi kontseptsioone ja prototüüpe, mida laiemale avalikkusele tutvustada. Sellest saatusest ei pääse ka Chevrolet, mis näitab ürituse raames uut näituseautot The Chevy Beast. Sellest, mis see auto on - edasi tekstis.

Kommentaar: 0

Kategooria: EE / Autouudised

Geely hakkab tootma droone

Autor: work
14 август 2020 09:15
1162

Geely hakkab tootma droone Geely on Hiina üks suurimaid autotootjaid, kes investeerib praegu aktiivselt elektriautode arendamisse nii siseturule kui ka ekspordiks lääneriikidesse. Viimasel ajal on see ettevõte arendanud droone, mida peaksid kasutama mitmed suured taksopargid USA-s.

Kommentaar: 0

Kategooria: EE / Autouudised

Elektriline Opel Rocks-e avab uue miniautode sarja

Autor: work
12 июль 2020 09:16
198

Elektriline Opel Rocks-e avab uue miniautode sarja Opel Rocks-e on huvitav uus auto, mis avab ostjate jaoks terve rea kavandatavaid miniautosid, millel on ahvatlev hinnasild. Selliste autode filosoofia on lihtne ja selge - pakkuda tarbijale ökonoomse mootori ja minimaalsete mugavustega eelarvemudelit. Vaatame, kuidas Opel Rocks-e nende

Kommentaar: 0

Kategooria: EE / Autouudised

Honda Sensing Lidar saab värskenduse

Autor: work
18 июнь 2020 09:17
1104

Honda Sensing Lidar saab värskenduse Honda Sensing on Honda patenteeritud lidar, mis on paigaldatud enamikule selle autotootja kaasaegsetele mudelitele. Süsteem võimaldab aktiivselt 360 kraadi liiklusolukorda skaneerida, samuti edastada saadud andmed arvutianalüsaatorisse, mis teeb otsuseid.

Kommentaar: 0

Kategooria: EE / Autouudised

Mitsubishi peaks Euroopas esitlema uut näituseautot Jaapani Mitsubishi valmistub esitlema uut näituseautot, mida hakkab arendama taaselustatud Ralliarti divisjon. Auto tõotab uhkeldada huvitava sisekujunduse, kaasaegse tehnilise varustusega, aga ka uue paljulubava elektroonilise täidisega, mida ilmselt hakatakse kasutama ka kontserni tulevastes

Kommentaar: 0

Kategooria: EE / Autouudised

Materjalide kordustrükk ja kopeerimine meie ressursist on lubatud ainult siis, kui on näidatud meie saidile suunduv aktiivne indekseeritud hüperlink!