Доступ к сайту

Забыли пароль?
 Проголосуй!
Top auto

 

 Jaga oma sõpradega!
Kas teile meeldib avaldatud materjal? Miks mitte jagada seda oma sõpradega, artikli lisamine sotsiaalsete järjehoidjate hulka on väga lihtne, klõpsake lihtsalt allolevatel ikoonidel!Reklaam

Uus Dodge Journey läheb seeriasse

Autor: work
21 октябрь 2022 15:31
124
Dodge üritab igal võimalikul moel krossoverite massiturul kanda kinnitada, kuigi selgub, et tänu 70ndate sport-poniautodele tuntuks saanud ameeriklastel ei lähe just kuigi hästi. Sellest hoolimata tulevad uued linnamaasturimudelid välja kadestamisväärse regulaarsusega. Meie tänasel ülevaatel – Dodge Journey, mis kulude vähendamiseks kokku pannakse Mehhikos.
Auto põhineb G-CPMA platvormil, mis vastab täielikult kaasaegsetele standarditele ja sisaldab sõltumatut vedrustust koos McPhersoni õlgadega. Mootorite valik on samuti üsna standardne ja võib ostjatele pakkuda mitmeid bensiinimootoreid keskmise võimsusega 150 hj. Ootuspäraselt toimib käigukastina mehaanik või kuuekäiguline automaat.

Ka uustulnuka välimus on omane häbiväärseks. Siit ei leia Dodge'i klassikalist disaini ja isegi vihjeid mingisugusele ainulaadsusele ja viimistlemisele. Selle asemel pakutakse meile tüüpilist keha, mis ei erine palju konkurentidest. Ühest küljest on see hea, kuid teisest küljest on see suur miinus.
Milleni me lõpuks jõuame? Täiesti tavaline krossover tavalise mootorirea ja igava kaubandusliku välimusega. Samal ajal on auto Ameerika turu standardite järgi positsioneeritud taskukohase sõidukina ja võib seetõttu olla edukas. Vastasel juhul ei võta Dodge selliste projektidega tõenäoliselt selles ülerahvastatud autoklassis oma õiget kohta päikese all.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

Soovitame ka:
Jaguar C-tüüpi jätkamine viib teid tagasi 50ndatesse Briti ettevõte Jaguar on juba mitu aastat äratanud oma ammu surnud klassikat uuesti ellu. Omal ajal särasid seda automarki võidusõiduradadel, luues moodsaid ja paljuski uuenduslikke sportkupeed. Praegu on brittide saatuseks neetida šiki disaini ja hea tehnilise varustusega restomod.

2008 Peugeot luukpära ülevaade Prantsuse autotootjal Peugeot on suured kogemused keskmise eelarvega autodega töötamisel. Meie praegune mudel - Peugeot 2008, kuulub lihtsalt sellesse kategooriasse. Moodne hea varustuse ja atraktiivse välimusega luukpära meeldib kindlasti paljudele Euroopa ja SRÜ autojuhtidele.

Toyota GR Yaris läks katse korras üle vesinikule Toyota GR Yaris läheb katse korras üle vesinikkütuseelementidele. Ja kuigi Toyota alustas oma aktiivseid katseid vesinikuga juba 1992. aastal, ilmus esimene tootmismudel, mis sisepõlemismootorist täielikult loobus vesinikutehase kasuks, alles 2017. aastal. Mis puutub uudsusesse, siis see saab mitmeid disainifunktsioone, mis seda turul eristavad.

Porsche LMDh prototüüpi testitakse Sportlike hübriidkupeede mood näib koguvat uut hoogu. Üha enam Euroopa autotootjaid esitlevad unikaalseid hübriidelektrijaamadega projekte, mis seejärel tõelistel võidusõiduvõistlustel osalevad. Sellest trendist ei jää kõrvale ka Porsche, mis teatas hiljuti oma uue mudeli katsetuste algusest.

Skoda hakkab arendama MQB-A0 platvormi Üle kümne aasta VW kontserni kuulunud Tšehhi ettevõte Skoda töötab välja kontsernile uut perspektiivset platvormi. Me räägime "kärust" MQB-A0, millest saab ettevõtte paljude eelarvemudelite aluseks. Samal ajal eraldatakse vahendid platvormi tootmiseks täies mahus VW Grupi peakontorist Saksamaal.

Kommentaar:
Комментарии через соц.сеть ВКонтакте:
Виджет комментариев ВК

Materjalide kordustrükk ja kopeerimine meie ressursist on lubatud ainult siis, kui on näidatud meie saidile suunduv aktiivne indekseeritud hüperlink!