Доступ к сайту

Забыли пароль?
 Проголосуй!
Top auto

 

 Jaga oma sõpradega!
Kas teile meeldib avaldatud materjal? Miks mitte jagada seda oma sõpradega, artikli lisamine sotsiaalsete järjehoidjate hulka on väga lihtne, klõpsake lihtsalt allolevatel ikoonidel!Reklaam

Chevrolet Corvette Z06 rõõmustab uue mootoriga

Autor: work
14 февраль 2021 08:34
143
Chevrolet sportautod on nautinud väljateenitud populaarsust alates eelmise sajandi keskpaigast. Samal ajal hoiab Ameerika kaubamärk jätkuvalt kaubamärki ja toodab mitte ainult vanade edukate mudelite restomode, vaid ka kaasaegseid, üsna konkurentsivõimelisi sportkupeed. Üldiselt räägime täna Chevrolet Corvette Z06-st.
See sportauto on saadaval kahes versioonis – rodster ja targa. Mõlemad kered on valmistatud süsinikkiust ja neil on märkimisväärne aerodünaamika. Olemas on ka tiib ja spoiler, mis parandavad voolujoonelisust ja survejõudu. Rattad, muide, on samuti valmistatud süsinikkiust, vastu tavalist sepistatud alumiiniumi.

Kapoti all ootab meid üsna võimas vabalthingav V8 mootor, mis arendab 679 hj. ja 623 njuutonmeetrit pöördemomenti. Mootoriplokk on valmistatud kergest alumiiniumist, kolvid aga klassikalise malmist. Mootor töötab ainult viiekäigulise manuaalkäigukastiga.
Kuigi sportauto välimus oli valmistatud kaasaegses vaimus, võttis see siiski kasutusele paljud klassikaliste Chevrolet mudelite tunnused. Esiteks kehtib see optika ja velgede kohta. Salongis on ka palju retroelemente, mis pakuvad silmailu pisiasjades sisalduva viimistlusmaterjalide elegantsi ja esteetikaga.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

Soovitame ka:
Chevrolet avalikustas Chevy Beasti kontseptsiooni 2022. aasta SEMA autonäitus sunnib kindlasti paljusid autotootjaid välja töötama uusi kontseptsioone ja prototüüpe, mida laiemale avalikkusele tutvustada. Sellest saatusest ei pääse ka Chevrolet, mis näitab ürituse raames uut näituseautot The Chevy Beast. Sellest, mis see auto on - edasi tekstis.

Targa Ferrari Daytona SP3 on hea meel tagastada Ferrari Daytona SP3 on uus eksperimentaalne Itaalia sportauto, mis on haruldase Icona seeria jätk. Selle mudeli puhul kasutati ainulaadset jõuülekannet, aga ka välimust, mis teatud määral laenatud 1967. aastal sündinud originaalselt Ferrari Daytonalt. Alustame siiski järjekorras.

BMW M LMDh hübriidsportauto, mis tuleb turule 2023. aastal BMW M LMDh on Baieri kontserni uus hübriidauto, mis läheb masstootmisse juba 2023. aastal. Auto lubab professionaalsetele võidusõitjatele korralikku tehnilist varustust, seega on mudelil kõik võimalused eelseisvatel võidusõiduvõistlustel auhindu võita.

Volkswagen Teramonti ülevaade Euroopa suurima autokontserni uus universaal tuli välja üpris särtsaka autona. Otsustage ise, Volkswagen Teramontil on suurepärane välimus, tasakaalustatud kereproportsioonid, suurepärane tehniline varustus ja ka mugav salong. Kirss sellel tordil on crossoveri maksumus, mis on Euroopa piirkonna standardite järgi väga taskukohane.

Pikap Ford F-100 rõõmustab klassikalise disainiga Fordi uus elektriline pikap otsustas pöörduda klassikaliste kerejoonte poole. Näis, et mudel lahkus Ameerika kontserni konveierilt eelmise sajandi 50ndate keskel, mitte praeguse aastatuhande 20ndatel. Igal juhul pakub auto ostjatele palju kaasaegseid võimalusi, mis on paigutatud ilusa retrokastme alla.

Kommentaar:
Комментарии через соц.сеть ВКонтакте:
Виджет комментариев ВК

Materjalide kordustrükk ja kopeerimine meie ressursist on lubatud ainult siis, kui on näidatud meie saidile suunduv aktiivne indekseeritud hüperlink!