Доступ к сайту

Забыли пароль?
 Проголосуй!
Top auto

 

 Jaga oma sõpradega!
Kas teile meeldib avaldatud materjal? Miks mitte jagada seda oma sõpradega, artikli lisamine sotsiaalsete järjehoidjate hulka on väga lihtne, klõpsake lihtsalt allolevatel ikoonidel!Reklaam

Hübriid Haval H6S vastas ootustele

Autor: work
12 март 2021 08:33
144
Hiina krossover Haval H6S läks seeriasse. Ei saa öelda, et seda autot Euroopas või SRÜ riikides pikisilmi oodati, kuid uudsus väärib kindlasti teie tähelepanu. Lõppkokkuvõttes tasub kaaluda soodsat hübriidi, millel on suurepärane välimus ja kaasaegsed omadused.
Alustame peamisest, nimelt crossoveri tehnilistest omadustest. Auto šassii esindab 211 hj bensiiniturboülelaaduriga nelik. ja 325 njuutonmeetrine pöördemoment, samuti paar veomootorit, mis paiknevad kaheastmelisel käigukastil. Lisaks on mudelil laetav aku, mis võimaldab läbida kuni 80 kilomeetrit.

Auto välisandmed tekitavad meeldivat hämmeldust. Ühest küljest näeb see välja kaasaegne ja üsna ootuspärane, kuid siin on ka puhtalt bränditud elemente, mis üldiselt on üleliia punnitavad ja silmatorkavad. Üldiselt osutus välisilme äärmiselt atraktiivseks.
Täpselt sama võib öelda ka crossoveri sisemuse kohta. Siin on mugavad õige istmega istmed, šikk elektroonika, multifunktsionaalne multimeediasüsteem, kliimaseade ja muud kaasaegsele juhile vajalikud mugavusvõimalused. Kui otsite suurepärast hübriidmaasturit taskukohase hinnaga, siis tasub H6S kindlasti kaaluda.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

Soovitame ka:
Jaguar C-tüüpi jätkamine viib teid tagasi 50ndatesse Briti ettevõte Jaguar on juba mitu aastat äratanud oma ammu surnud klassikat uuesti ellu. Omal ajal särasid seda automarki võidusõiduradadel, luues moodsaid ja paljuski uuenduslikke sportkupeed. Praegu on brittide saatuseks neetida šiki disaini ja hea tehnilise varustusega restomod.

Chevrolet Corvette Z06 rõõmustab uue mootoriga Chevrolet sportautod on nautinud väljateenitud populaarsust alates eelmise sajandi keskpaigast. Samal ajal hoiab Ameerika kaubamärk jätkuvalt kaubamärki ja toodab mitte ainult vanade edukate mudelite restomode, vaid ka kaasaegseid, üsna konkurentsivõimelisi sportkupeed. Üldiselt räägime täna Chevrolet Corvette Z06-st.

Ford ja BMW hakkavad töötama pooljuhtketaste kallal Ford ja BMW on alustanud võidurelvastumist pooljuhtajamite vallas. Samal ajal arendavad juba uusi paljulubavaid akutüüpe sellised hiiglased nagu Toyota, GM ja VW Group. Mis puutub baierlastesse, siis see mure panustab ettevõttele Volta Energy Technologies, mille tehnoloogiasse on plaanis investeerida umbes 130 miljonit dollarit.

70ndatest pärit sportauto Ferrari Testarossa on taas äritegevuses Šveitsi automehaanikute ja disainerite meeskonda JTL, millel on mõningane venitus, võib nimetada tuuningstuudioks. Fakt on see, et poisid annavad harva välja kaasaegsetel autodel põhinevaid muudetud projekte, eelistades autotööstuse kadumatut klassikat peaaegu nullist uuesti luua. Siin on meeskonna viimane projekt, mis peegeldab täielikult nende

Audi loob uut tüüpi laadimisjaoturi Audi oli hämmingus linna elektrivõrgu koormuse vähendamise teemast. Selle koormuse tekitavad elektrisõidukite kõrgepingelaadimisjaamad, mis on teatavasti võrku ühendatud ja nõuavad märkimisväärsel hulgal elektrit, eriti päevasel tipptunnil, mil energiamahukaid tarbijaid on juba piisavalt.

Kommentaar:
Комментарии через соц.сеть ВКонтакте:
Виджет комментариев ВК

Materjalide kordustrükk ja kopeerimine meie ressursist on lubatud ainult siis, kui on näidatud meie saidile suunduv aktiivne indekseeritud hüperlink!