Доступ к сайту

Забыли пароль?
 Проголосуй!
Top auto

 

 Jaga oma sõpradega!
Kas teile meeldib avaldatud materjal? Miks mitte jagada seda oma sõpradega, artikli lisamine sotsiaalsete järjehoidjate hulka on väga lihtne, klõpsake lihtsalt allolevatel ikoonidel!Reklaam

Nissan DocZ tuletab teile meelde brändi rallivõite

Autor: work
16 май 2019 11:58
157
Jaapani Nissan uurib täna aktiivselt massiliste elektrisõidukite ja hübriidide nišši, kuigi varem ei tegelenud kaubamärk mitte ainult tarbesõidukitega. 70ndate keskel oli ettevõttel tugev võidusõidumeeskond, samuti hulk huvitavaid mudeleid, mis võitsid peadpööritavaid võite võidusõitudel üle maailma.
Hetkel on ettevõtte juhtkond andnud loa taasluua üks nendest mineviku spordimudelitest. Jutt käib Nissan DocZ ralliautost, mis astus sarja 1971. aastal ja teatas peaaegu kohe oma osalemisest Dakari meistrivõistlustel, kus võttis enesekindlalt üldarvestuses liidrikoha.

Kaasaegne restomod valmistatakse kõikjal leiduvast süsinikkiust, luues hoolikalt mudeli üsna atraktiivse välimuse. Lisaks töötatakse auto vedrustuse väljatöötamisel arvesse säilinud originaaljooniseid, nii et ajaloolise täpsuse pärast ei pea muretsema.
Vaid ühes valdkonnas tegid disainerid järeleandmisi, nimelt jõuallika valikul. Eelmise sajandi natiivse turboülelaaduriga kuue kasutamine moodsas restorežiimis on lihtsalt ebapraktiline, nii et auto sai kaasaegse analoogi, mille maht on veidi suurenenud 2,4 liitrilt 2,8 liitrini. maht.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

Soovitame ka:
Audi S1 ​​e-tron quattro saab tohutu uuenduse Audi jätkab aktiivselt katsetamist moodsa e-tron quattroga, mis sai hiljuti tohutu uuenduse. Tuntud rallisõitja Ken Block on selle auto kohta juba positiivselt rääkinud. Kätte on jõudnud aeg, mil kergitame saladuseloori ja räägime oma lugejatele mudeli võimalustest.

Nissan DocZ tuletab teile meelde brändi rallivõite Jaapani Nissan uurib täna aktiivselt massiliste elektrisõidukite ja hübriidide nišši, kuigi varem ei tegelenud kaubamärk mitte ainult tarbesõidukitega. 70ndate keskel oli ettevõttel tugev võidusõidumeeskond, samuti hulk huvitavaid mudeleid, mis võitsid peadpööritavaid võite võidusõitudel üle maailma.

Porsche 911 GT3 saab spordipaketi Porsche 911 GT3 saab lisaks niigi võimsale arsenalile kaasa ka spordipaketi. Uuendused mõjutavad auto mootorit, käigukasti, vedrustust ja paljusid muid aspekte. Samal ajal lubavad Porsche juhid mitte tõsta oma vaimusünnituse hinnasilti, mis on ausalt öeldes juba saadaval ainult taevalastele.

BMW M LMDh hübriidsportauto, mis tuleb turule 2023. aastal BMW M LMDh on Baieri kontserni uus hübriidauto, mis läheb masstootmisse juba 2023. aastal. Auto lubab professionaalsetele võidusõitjatele korralikku tehnilist varustust, seega on mudelil kõik võimalused eelseisvatel võidusõiduvõistlustel auhindu võita.

Ülevaade uuest Chevrolet Trailblazerist Tundub, et Chevrolet on turul oma niši leidnud ja saanud hakkama keskmise eelarvega crossoverite segmendiga, mida see Ameerika autotootja osutub päris heaks. Elav näide on värske Chevrolet Trailblazer, mis meelitab ostjaid huvitava välimuse ja hea salongivarustusega.

Kommentaar:
Комментарии через соц.сеть ВКонтакте:
Виджет комментариев ВК

Materjalide kordustrükk ja kopeerimine meie ressursist on lubatud ainult siis, kui on näidatud meie saidile suunduv aktiivne indekseeritud hüperlink!