Доступ к сайту

Забыли пароль?
 Проголосуй!
Top auto

 

 Jaga oma sõpradega!
Kas teile meeldib avaldatud materjal? Miks mitte jagada seda oma sõpradega, artikli lisamine sotsiaalsete järjehoidjate hulka on väga lihtne, klõpsake lihtsalt allolevatel ikoonidel!Reklaam

Pikap Ford F-100 rõõmustab klassikalise disainiga

Autor: work
15 август 2019 11:56
152
Fordi uus elektriline pikap otsustas pöörduda klassikaliste kerejoonte poole. Näis, et mudel lahkus Ameerika kontserni konveierilt eelmise sajandi 50ndate keskel, mitte praeguse aastatuhande 20ndatel. Igal juhul pakub auto ostjatele palju kaasaegseid võimalusi, mis on paigutatud ilusa retrokastme alla.
Alustame tehnilistest omadustest, nimelt mudeli mootorist, mida siin esindab üksainus, kuid piisavalt võimas 480 hj elektrimootor. ja 860 njuutonmeetrit pöördemomenti. Suur aku võimaldab pikapi ühe laadimisega sõita kuni 500 kilomeetrit, mis on üldiselt väga muljetavaldav.

Mudeli välimus on tehtud oskuslikult ja võib meeldida klassikaliste vormide ja üsna massiivse esiosaga. Samas ei tehtud interjööri samas vaimus, eelistades kaasaegset minimalismi. Kui äriliselt see lähenemine osutub edukaks, näitab tegelik automüük.
Muide, Ford F-100 peaks müügisaalidesse ilmuma järgmise aasta keskpaigaks. Hetkel on mudelil käimas testtestid ja ka viimased täiustused. Igal juhul väärib pikap meie lugejate tähelepanu.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

Soovitame ka:
Mercedes-Benz EQB sai uued varustustasemed Elektriline Mercedes-Benz EQB ilmus vaid kuus kuud tagasi ja sai kohe Saksa kontserni bestselleriks. Sellegipoolest ei saa stiilsete tehniliste andmete ja korraliku varustusega kaasaegne crossover mööda tohutust hulgast brändifännidest. Suurepärase automüügi taustal otsustasid sakslased rõõmustada ostjaid uute varustustasemetega, millest räägime

BMW M135i xDrive saab uue šassii BMW hellitab oma tarbijaid sageli ootamatute ja seetõttu veelgi meeldivamate uuendustega. Täna räägime BMW M135i xDrive uuest šassiist, aga ka muudest toredatest boonustest, millega uute autode ostjad loota võivad. Samal ajal lubatakse mudeli enda maksumus jätta samale tasemele, mis ei saa muud üle kui rõõmustada.

Audi loob uut tüüpi laadimisjaoturi Audi oli hämmingus linna elektrivõrgu koormuse vähendamise teemast. Selle koormuse tekitavad elektrisõidukite kõrgepingelaadimisjaamad, mis on teatavasti võrku ühendatud ja nõuavad märkimisväärsel hulgal elektrit, eriti päevasel tipptunnil, mil energiamahukaid tarbijaid on juba piisavalt.

Lamborghini Countachi sportauto valmis kasutamiseks Uus ja tegelikult vana sportauto Lamborghini Countach on lõpuks valmis masstootmiseks. Mudelit ei saa nimetada restomodiks, kui ainult seetõttu, et see näeb välja võimalikult kaasaegne ja atraktiivne. Pigem on see 50 aastat vana sportkupee kohandamine tänapäevase reaalsusega. Mis oli Itaalia arendajate puhul huvitav?

Audi S1 ​​e-tron quattro saab tohutu uuenduse Audi jätkab aktiivselt katsetamist moodsa e-tron quattroga, mis sai hiljuti tohutu uuenduse. Tuntud rallisõitja Ken Block on selle auto kohta juba positiivselt rääkinud. Kätte on jõudnud aeg, mil kergitame saladuseloori ja räägime oma lugejatele mudeli võimalustest.

Kommentaar:
Комментарии через соц.сеть ВКонтакте:
Виджет комментариев ВК

Materjalide kordustrükk ja kopeerimine meie ressursist on lubatud ainult siis, kui on näidatud meie saidile suunduv aktiivne indekseeritud hüperlink!