Доступ к сайту

Забыли пароль?
 Проголосуй!
Top auto

 

 Jaga oma sõpradega!
Kas teile meeldib avaldatud materjal? Miks mitte jagada seda oma sõpradega, artikli lisamine sotsiaalsete järjehoidjate hulka on väga lihtne, klõpsake lihtsalt allolevatel ikoonidel!Reklaam

Elektriline Opel Rocks-e avab uue miniautode sarja

Autor: work
12 июль 2020 09:16
144
Opel Rocks-e on huvitav uus auto, mis avab ostjate jaoks terve rea kavandatavaid miniautosid, millel on ahvatlev hinnasild. Selliste autode filosoofia on lihtne ja selge - pakkuda tarbijale ökonoomse mootori ja minimaalsete mugavustega eelarvemudelit. Vaatame, kuidas Opel Rocks-e nende väljakutsetega toime tuleb.
Masina tehnilised omadused panevad teid naeratama ja isegi šokeerima. Esiteks on see täisväärtuslik ühe mootoriga elektriauto. Selle nägusa mehe võimsuseks on tagasihoidlikud 6 kW ehk 8 hj. Samal ajal arendab auto 45 kilomeetrit tunnis ja suudab WLTP tsükliga sõita kuni 75 kilomeetrit.

Väliselt näeb linnaauto seda tüüpi autode jaoks üsna standardne välja. See on samal ajal võimalikult särav ja diskreetne. Lisaks torkavad silma arvukad väikesed momendid, mis lõpuks mängivad auto üldpilti. Salongis on kõik üsna askeetlik ning juhil jääb ilmselgelt puudu täisväärtuslike autode mugavustest ja mugavusest.
Kuid uute esemete maksumus on äärmiselt atraktiivne ja on umbes 8 tuhat eurot. Arvestades, et tegemist on täisväärtusliku elektriautoga, oleme kindlad, et Opel Rocks-e leiab kindlasti oma asjatundjad. Lõppkokkuvõttes on sarnase klassi sõidukite mood paljudes Euroopa riikides järk-järgult tagasi tulemas.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

Soovitame ka:
Van Opel Zafira Life sai kätte nelikveo Uus Opel Zafira Life ilmus vaid paar nädalat tagasi. Välimuselt tähelepanuta jääv kaubik on aga Euroopa väikeettevõtete esindajate seas väga populaarne. Tänu mugavale interjöörile ja heale tehnilisele varustusele on mudel teenitult nõutud ja saab perioodiliselt värskendusi.

Chevrolet avalikustas Chevy Beasti kontseptsiooni 2022. aasta SEMA autonäitus sunnib kindlasti paljusid autotootjaid välja töötama uusi kontseptsioone ja prototüüpe, mida laiemale avalikkusele tutvustada. Sellest saatusest ei pääse ka Chevrolet, mis näitab ürituse raames uut näituseautot The Chevy Beast. Sellest, mis see auto on - edasi tekstis.

Targa Ferrari Daytona SP3 on hea meel tagastada Ferrari Daytona SP3 on uus eksperimentaalne Itaalia sportauto, mis on haruldase Icona seeria jätk. Selle mudeli puhul kasutati ainulaadset jõuülekannet, aga ka välimust, mis teatud määral laenatud 1967. aastal sündinud originaalselt Ferrari Daytonalt. Alustame siiski järjekorras.

Ülevaade crossoverist Toyota Highlander Toyota Highlander on väga hea krossover, mis kuigi jõudluse poolest vanema vennani ei küüni, uhkeldab siiski ohtralt moodsaid mugavaid valikuid ja korralikku tehnilist varustust. Selles ülevaates analüüsime kõiki mudeli omadusi, samuti räägime selle eelistest ja puudustest.

Ford ja BMW hakkavad töötama pooljuhtketaste kallal Ford ja BMW on alustanud võidurelvastumist pooljuhtajamite vallas. Samal ajal arendavad juba uusi paljulubavaid akutüüpe sellised hiiglased nagu Toyota, GM ja VW Group. Mis puutub baierlastesse, siis see mure panustab ettevõttele Volta Energy Technologies, mille tehnoloogiasse on plaanis investeerida umbes 130 miljonit dollarit.

Kommentaar:
Комментарии через соц.сеть ВКонтакте:
Виджет комментариев ВК

Materjalide kordustrükk ja kopeerimine meie ressursist on lubatud ainult siis, kui on näidatud meie saidile suunduv aktiivne indekseeritud hüperlink!