Доступ к сайту

Забыли пароль?
 Проголосуй!
Top auto

 

 Jaga oma sõpradega!
Kas teile meeldib avaldatud materjal? Miks mitte jagada seda oma sõpradega, artikli lisamine sotsiaalsete järjehoidjate hulka on väga lihtne, klõpsake lihtsalt allolevatel ikoonidel!Reklaam

Chevrolet avalikustas Chevy Beasti kontseptsiooni

Autor: work
11 сентябрь 2020 09:14
145
2022. aasta SEMA autonäitus sunnib kindlasti paljusid autotootjaid välja töötama uusi kontseptsioone ja prototüüpe, mida laiemale avalikkusele tutvustada. Sellest saatusest ei pääse ka Chevrolet, mis näitab ürituse raames uut näituseautot The Chevy Beast. Sellest, mis see auto on - edasi tekstis.
Märgime kohe, et auto pole täieõiguslik maastur, kuigi see loodi kõrbes domineerima, nagu selle autorid ütlesid. Selleks oli kontseptsiooni kapoti all võõraste pilkude eest peidetud võimas turbokuus võimsusega 658 hj. ja nelikvedu koos üheksakäigulise automaatkäigukastiga.

Ka näituseauto välimus ei valmistanud pettumust ning uhkeldab graatsiliste proportsioonide ja moodsate lahendustega. Sobiv optika, radiaatorivõre, veljed ja arvukad huvitava stantsiga elemendid teevad oma töö, luues tõeliselt atraktiivse välimuse.
Lisaks sellele näituseautole valmistab Chevrolet ette mitmeid teisi autosid, sealhulgas Project X restomod, mida esitletakse samal üritusel. Siiani on nendest uutest toodetest vähe teada ja seetõttu jääme uudiseid ootama ja hoiame teid kursis.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

Soovitame ka:
Ülevaade Mazda CX-30 kohta Mazda uut luukpära oodati suure õhinaga. Euroopa autojuhtidel on selle kaubamärgi vastu kõige soojemad tunded, nii et Mazda CX-30 väljalaskmisega kaasnesid arvukad lääne eriväljaannete ülevaated. Me ei jää ka sellest universaalsest protsessist kõrvale.

Skoda hakkab arendama MQB-A0 platvormi Üle kümne aasta VW kontserni kuulunud Tšehhi ettevõte Skoda töötab välja kontsernile uut perspektiivset platvormi. Me räägime "kärust" MQB-A0, millest saab ettevõtte paljude eelarvemudelite aluseks. Samal ajal eraldatakse vahendid platvormi tootmiseks täies mahus VW Grupi peakontorist Saksamaal.

Mitsubishi peaks Euroopas esitlema uut näituseautot Jaapani Mitsubishi valmistub esitlema uut näituseautot, mida hakkab arendama taaselustatud Ralliarti divisjon. Auto tõotab uhkeldada huvitava sisekujunduse, kaasaegse tehnilise varustusega, aga ka uue paljulubava elektroonilise täidisega, mida ilmselt hakatakse kasutama ka kontserni tulevastes mudelites.

Audi Quattro inspireerib uut E-Legend EL1 Legendaarne ralliauto Audi Quattro ilmus Dakari võidusõidurajale 80ndate keskel ja tõusis peaaegu esimeses sõidus võistluse vaieldamatuks liidriks. Lisaks nelikveole ja üsna võimsale mootorile oli mudelil šikk futuristlik disain, mis näeb kena välja ka tänapäeval, peaaegu 40 aastat pärast väljalaskmist.

Elektriline Opel Rocks-e avab uue miniautode sarja Opel Rocks-e on huvitav uus auto, mis avab ostjate jaoks terve rea kavandatavaid miniautosid, millel on ahvatlev hinnasild. Selliste autode filosoofia on lihtne ja selge - pakkuda tarbijale ökonoomse mootori ja minimaalsete mugavustega eelarvemudelit. Vaatame, kuidas Opel Rocks-e nende väljakutsetega toime tuleb.

Kommentaar:
Комментарии через соц.сеть ВКонтакте:
Виджет комментариев ВК

Materjalide kordustrükk ja kopeerimine meie ressursist on lubatud ainult siis, kui on näidatud meie saidile suunduv aktiivne indekseeritud hüperlink!