Доступ к сайту

Забыли пароль?
 Проголосуй!
Top auto

 

 Jaga oma sõpradega!
Kas teile meeldib avaldatud materjal? Miks mitte jagada seda oma sõpradega, artikli lisamine sotsiaalsete järjehoidjate hulka on väga lihtne, klõpsake lihtsalt allolevatel ikoonidel!Reklaam

Audi loob uusi QuantumScape'i rakke

Autor: work
11 октябрь 2019 09:36
146
Audi jätkab aktiivselt elektrisõidukite tehnoloogia täiustamist, mis peaks jõudma konveierile lähiaastatel. Üks selline tehnoloogia on uued QuantumScape akuelemendid, mida arendab samanimeline ettevõte. Seni on projekt katsetamisjärgus, kuid positiivsed tulemused on juba olemas.
Oregoni ettevõte alustas uute rakkude väljatöötamist umbes aasta tagasi. Selleks eraldas Audi mitu miljonit dollarit, mis läks uute materjalide uurimisele. Juba on valmis proovipartii akusid, mis on edukalt läbinud testkatsed ja saanud rohelise tule tööstuslikuks tootmiseks.

Uued elemendid toetavad kuni 800 laadimis-tühjenemistsüklit ning neil on ka suur jääkvõimsus. Lisaks võimaldavad QuantumScape'i elemendid sama massi jaoks salvestada 50 protsenti rohkem elektrit, kasutades põhimaterjalina sama liitiumi.
Rakud peaksid seeriatootmisse jõudma 2023. aastaks. Tõenäoliselt varustavad nad ettevõtte lipulaeva - Audi e-troni, aga ka uusi mudeleid, mis on praegu aktiivses arenduses.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

Soovitame ka:
Arvustage linnamaastur Subaru XV Jaapani autod ei pruugi olla tehniliselt keerukad esmaklassilised mudelid, mida saavad endale lubada ainult kõige jõukamad autojuhid. Näiteks Subaru on juba mitu aastat pakkunud Euroopa publikule soodsa hinnaga krossovereid ja sedaane, mida saab endale lubada pea iga töötav inimene.

Toyota GR Yaris läks katse korras üle vesinikule Toyota GR Yaris läheb katse korras üle vesinikkütuseelementidele. Ja kuigi Toyota alustas oma aktiivseid katseid vesinikuga juba 1992. aastal, ilmus esimene tootmismudel, mis sisepõlemismootorist täielikult loobus vesinikutehase kasuks, alles 2017. aastal. Mis puutub uudsusesse, siis see saab mitmeid disainifunktsioone, mis seda turul eristavad.

Audi loob uusi QuantumScape'i rakke Audi jätkab aktiivselt elektrisõidukite tehnoloogia täiustamist, mis peaks jõudma konveierile lähiaastatel. Üks selline tehnoloogia on uued QuantumScape akuelemendid, mida arendab samanimeline ettevõte. Seni on projekt katsetamisjärgus, kuid positiivsed tulemused on juba olemas.

Chevrolet Corvette Z06 rõõmustab uue mootoriga Chevrolet sportautod on nautinud väljateenitud populaarsust alates eelmise sajandi keskpaigast. Samal ajal hoiab Ameerika kaubamärk jätkuvalt kaubamärki ja toodab mitte ainult vanade edukate mudelite restomode, vaid ka kaasaegseid, üsna konkurentsivõimelisi sportkupeed. Üldiselt räägime täna Chevrolet Corvette Z06-st.

Elektriline Opel Rocks-e avab uue miniautode sarja Opel Rocks-e on huvitav uus auto, mis avab ostjate jaoks terve rea kavandatavaid miniautosid, millel on ahvatlev hinnasild. Selliste autode filosoofia on lihtne ja selge - pakkuda tarbijale ökonoomse mootori ja minimaalsete mugavustega eelarvemudelit. Vaatame, kuidas Opel Rocks-e nende väljakutsetega toime tuleb.

Kommentaar:
Комментарии через соц.сеть ВКонтакте:
Виджет комментариев ВК

Materjalide kordustrükk ja kopeerimine meie ressursist on lubatud ainult siis, kui on näidatud meie saidile suunduv aktiivne indekseeritud hüperlink!