Доступ к сайту

Забыли пароль?
 Проголосуй!
Top auto

 

 Jaga oma sõpradega!
Kas teile meeldib avaldatud materjal? Miks mitte jagada seda oma sõpradega, artikli lisamine sotsiaalsete järjehoidjate hulka on väga lihtne, klõpsake lihtsalt allolevatel ikoonidel!Reklaam

Ford katsetas automatiseeritud kohaletoimetamist

Autor: work
14 ноябрь 2019 09:35
151
Ford mõtleb sõidukite automatiseerimissüsteemidele, mis peaksid lähitulevikus kasutusele võtma. Seni on testimisfaasis mitmed ettevõtte paljulubavad arendused. Näiteks automatiseeritud kohaletoimetamise süsteem, mida testiti reaalsetes tingimustes Londoni lennujaamas.
Teekonna kogupikkus oli 3,5 kilomeetrit. Autopiloodisüsteemiga varustatud kaubik pidi sõitma laadimisterminali ja lõpliku vastuvõtukontori vahel. Auto peale- ja mahalaadimiseks kasutati lihttöölaadureid, mis ootasid transpordi saabumist ja automaatset liugukse avanemist.

Kuigi testimine õnnestus, oli ruumi ka kurioossele juhtumile, kui uks ootamatult sulgus, peaaegu pigistades töölise. Liikumise osas valis süsteem üsna adekvaatselt marsruudi ja juhtis autot, võttes arvesse vastutulevat liiklust ja takistusi.
Juba praegu võib öelda, et katse oli üsna edukas. Lähitulevikus viib Ford läbi süsteemi lõplikud täiustused, misjärel saab selle kommertsrööbastele viia. Igal juhul ootame ettevõtte uusi projekte suure kannatamatusega.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

Soovitame ka:
Geely hakkab tootma droone Geely on Hiina üks suurimaid autotootjaid, kes investeerib praegu aktiivselt elektriautode arendamisse nii siseturule kui ka ekspordiks lääneriikidesse. Viimasel ajal on see ettevõte arendanud droone, mida peaksid kasutama mitmed suured taksopargid USA-s.

Chevrolet Corvette Z06 rõõmustab uue mootoriga Chevrolet sportautod on nautinud väljateenitud populaarsust alates eelmise sajandi keskpaigast. Samal ajal hoiab Ameerika kaubamärk jätkuvalt kaubamärki ja toodab mitte ainult vanade edukate mudelite restomode, vaid ka kaasaegseid, üsna konkurentsivõimelisi sportkupeed. Üldiselt räägime täna Chevrolet Corvette Z06-st.

Porsche LMDh prototüüpi testitakse Sportlike hübriidkupeede mood näib koguvat uut hoogu. Üha enam Euroopa autotootjaid esitlevad unikaalseid hübriidelektrijaamadega projekte, mis seejärel tõelistel võidusõiduvõistlustel osalevad. Sellest trendist ei jää kõrvale ka Porsche, mis teatas hiljuti oma uue mudeli katsetuste algusest.

Audi loob uut tüüpi laadimisjaoturi Audi oli hämmingus linna elektrivõrgu koormuse vähendamise teemast. Selle koormuse tekitavad elektrisõidukite kõrgepingelaadimisjaamad, mis on teatavasti võrku ühendatud ja nõuavad märkimisväärsel hulgal elektrit, eriti päevasel tipptunnil, mil energiamahukaid tarbijaid on juba piisavalt.

Chevrolet avalikustas Chevy Beasti kontseptsiooni 2022. aasta SEMA autonäitus sunnib kindlasti paljusid autotootjaid välja töötama uusi kontseptsioone ja prototüüpe, mida laiemale avalikkusele tutvustada. Sellest saatusest ei pääse ka Chevrolet, mis näitab ürituse raames uut näituseautot The Chevy Beast. Sellest, mis see auto on - edasi tekstis.

Kommentaar:
Комментарии через соц.сеть ВКонтакте:
Виджет комментариев ВК

Materjalide kordustrükk ja kopeerimine meie ressursist on lubatud ainult siis, kui on näidatud meie saidile suunduv aktiivne indekseeritud hüperlink!