Доступ к сайту

Забыли пароль?
 Проголосуй!
Top auto

 

 Jaga oma sõpradega!
Kas teile meeldib avaldatud materjal? Miks mitte jagada seda oma sõpradega, artikli lisamine sotsiaalsete järjehoidjate hulka on väga lihtne, klõpsake lihtsalt allolevatel ikoonidel!Reklaam

Porsche Vision Gran Turismo kontseptsioon jõuab rajale

Autor: work
07 май 2021 18:38
154
Porsche Vision Gran Turismo on nüüd oma neljandas põlvkonnas. Samal ajal on Gran Turismo klassil endal, mille autoriks on see Saksa autotootja, juba seitse eelkäijat, mis on peaaegu rekordiline näitaja kogu maailmas. Kuid tagasi meie spordiuudsuse juurde, mis võib kiidelda suurepärase kiirenduse ja tippkiirusega.
Esimese asjana tuleb Porsche Vision Gran Turismo kohta teada, et tegemist on elektrilise sportautoga, mille pardal on võimas liitiumioonaku. Selle ühest laadimisest piisab WLTP tsüklis 500 kilomeetri läbimiseks, mis, näete, polegi nii hull. Mis puutub autole nelikvedu tagavasse elektrimootoripaari, siis nende koguvõimsus on 950 kW ehk 1292 hj.

Sajani kiirenduse dünaamika on vaid 2,1 sekundit, samas kui auto kiirendab kahesajani 5,4 sekundiga. Sportauto maksimaalne kiirus on 350 kilomeetrit tunnis. Muidugi pole nii maitsev esitus mööda läinud ka juhtivatest võidusõidumeeskondadest, kes mõtlevad mudeli oma arsenali võtta.
Üldiselt osutus uue põlvkonna Porsche Vision Itaalia autotootjatele klassis väga-väga vääriliseks konkurendiks. Olgu kuidas on, mudel lastakse välja üsna laialdaselt ja seda saab osta paljudele autojuhtidele.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

Soovitame ka:
Hübriid Haval H6S vastas ootustele Hiina krossover Haval H6S läks seeriasse. Ei saa öelda, et seda autot Euroopas või SRÜ riikides pikisilmi oodati, kuid uudsus väärib kindlasti teie tähelepanu. Lõppkokkuvõttes tasub kaaluda soodsat hübriidi, millel on suurepärane välimus ja kaasaegsed omadused.

BMW M135i xDrive saab uue šassii BMW hellitab oma tarbijaid sageli ootamatute ja seetõttu veelgi meeldivamate uuendustega. Täna räägime BMW M135i xDrive uuest šassiist, aga ka muudest toredatest boonustest, millega uute autode ostjad loota võivad. Samal ajal lubatakse mudeli enda maksumus jätta samale tasemele, mis ei saa muud üle kui rõõmustada.

Nissan DocZ tuletab teile meelde brändi rallivõite Jaapani Nissan uurib täna aktiivselt massiliste elektrisõidukite ja hübriidide nišši, kuigi varem ei tegelenud kaubamärk mitte ainult tarbesõidukitega. 70ndate keskel oli ettevõttel tugev võidusõidumeeskond, samuti hulk huvitavaid mudeleid, mis võitsid peadpööritavaid võite võidusõitudel üle maailma.

Ülevaade Mazda CX-30 kohta Mazda uut luukpära oodati suure õhinaga. Euroopa autojuhtidel on selle kaubamärgi vastu kõige soojemad tunded, nii et Mazda CX-30 väljalaskmisega kaasnesid arvukad lääne eriväljaannete ülevaated. Me ei jää ka sellest universaalsest protsessist kõrvale.

Geely hakkab tootma droone Geely on Hiina üks suurimaid autotootjaid, kes investeerib praegu aktiivselt elektriautode arendamisse nii siseturule kui ka ekspordiks lääneriikidesse. Viimasel ajal on see ettevõte arendanud droone, mida peaksid kasutama mitmed suured taksopargid USA-s.

Kommentaar:
Комментарии через соц.сеть ВКонтакте:
Виджет комментариев ВК

Materjalide kordustrükk ja kopeerimine meie ressursist on lubatud ainult siis, kui on näidatud meie saidile suunduv aktiivne indekseeritud hüperlink!