Доступ к сайту

Забыли пароль?
 Проголосуй!
Top auto

 

 Jaga oma sõpradega!
Kas teile meeldib avaldatud materjal? Miks mitte jagada seda oma sõpradega, artikli lisamine sotsiaalsete järjehoidjate hulka on väga lihtne, klõpsake lihtsalt allolevatel ikoonidel!Reklaam

BMW 8. seeria ehk haruldane mudel

Autor: work
13 октябрь 2018 12:10
132
BMW on laialt tuntud oma sedaanide seeria poolest, mida on toodetud alates eelmise sajandi 80. aastatest. Pealegi saavad paljud Baieri kontserni fännid asjatundlikult rääkida viienda, kolmanda ja seitsmenda seeria autodest. Vähesed teavad aga, et kontsernis oli ka kaheksas seeria, mida esindab endiselt vaid üks mudel.
Me räägime autost BMW 8 GT, mis on toodetud E31 tagaosas. Autoks oli sportkupee, mida müüdi 90ndate alguses väga tagasihoidlikult. Samal ajal õnnestus autol osaleda võidusõiduvõistlustel ja pälvis isegi mitmeid auhindu.

Mudeli disain tundus arhailine juba ilmumise hetkel ja nägi välja nagu tervitus 70ndatest. Tegelikult oli see disainerite idee, kes otsustasid taaselustada mineviku futuristliku keha, mida muide eristab hea aerodünaamika. Üldiselt näeb BMW 8 GT isegi tänapäevaste standardite järgi väga atraktiivne välja.
Mis puutub mudeli tehnilistesse andmetesse, siis neid esindavad nelikvedu ja rida üsna võimsaid bensiinimootoreid. Nende hulgas paistsid silma V8 ja V12 üksused, mis võidusõidurajal end tõestasid.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

Soovitame ka:
BMW M LMDh hübriidsportauto, mis tuleb turule 2023. aastal BMW M LMDh on Baieri kontserni uus hübriidauto, mis läheb masstootmisse juba 2023. aastal. Auto lubab professionaalsetele võidusõitjatele korralikku tehnilist varustust, seega on mudelil kõik võimalused eelseisvatel võidusõiduvõistlustel auhindu võita.

Jaguar C-tüüpi jätkamine viib teid tagasi 50ndatesse Briti ettevõte Jaguar on juba mitu aastat äratanud oma ammu surnud klassikat uuesti ellu. Omal ajal särasid seda automarki võidusõiduradadel, luues moodsaid ja paljuski uuenduslikke sportkupeed. Praegu on brittide saatuseks neetida šiki disaini ja hea tehnilise varustusega restomod.

70ndatest pärit sportauto Ferrari Testarossa on taas äritegevuses Šveitsi automehaanikute ja disainerite meeskonda JTL, millel on mõningane venitus, võib nimetada tuuningstuudioks. Fakt on see, et poisid annavad harva välja kaasaegsetel autodel põhinevaid muudetud projekte, eelistades autotööstuse kadumatut klassikat peaaegu nullist uuesti luua. Siin on meeskonna viimane projekt, mis peegeldab täielikult nende

Toyota juht väljendas skepsis mehitamata sõidukite suhtes Toyota Corporationi juht väljendas muret isejuhtivate autode turu pärast. Hoolimata asjaolust, et ettevõte tegeleb aktiivselt katsesüstikute, autode ja isegi infrastruktuuri loomisega, tekitab droonide levik endiselt suuri vaidlusi ja kahtlusi.

Chevrolet Corvette Z06 rõõmustab uue mootoriga Chevrolet sportautod on nautinud väljateenitud populaarsust alates eelmise sajandi keskpaigast. Samal ajal hoiab Ameerika kaubamärk jätkuvalt kaubamärki ja toodab mitte ainult vanade edukate mudelite restomode, vaid ka kaasaegseid, üsna konkurentsivõimelisi sportkupeed. Üldiselt räägime täna Chevrolet Corvette Z06-st.

Kommentaar:
Комментарии через соц.сеть ВКонтакте:
Виджет комментариев ВК

Materjalide kordustrükk ja kopeerimine meie ressursist on lubatud ainult siis, kui on näidatud meie saidile suunduv aktiivne indekseeritud hüperlink!