Доступ к сайту

Забыли пароль?
 Проголосуй!
Top auto

 

 Jaga oma sõpradega!
Kas teile meeldib avaldatud materjal? Miks mitte jagada seda oma sõpradega, artikli lisamine sotsiaalsete järjehoidjate hulka on väga lihtne, klõpsake lihtsalt allolevatel ikoonidel!Reklaam

Mercedes-AMG osakonna ajalugu

Autor: work
14 ноябрь 2018 12:10
143
Mercedes-AMG on Saksamaalt tuntud tuunimisstuudio, mis tegeleb Mercedes-Benzi autode ametliku viimistlemisega. Kuidas see juhtus? Selles artiklis räägime sellest meeskonnast, aga ka selle rikkalikust ja meelelahutuslikust ajaloost.
Meeskonna ajalugu ulatub 50ndate teisele poolele, mil AMG töötas peamiselt võidusõiduautodega ja töötas välja isegi oma mudeleid. Selleks ajaks tootis Mercedes-Benz aktiivselt võidusõidumudeleid, nii et pole üllatav, et AMG poisid modifitseerisid selle konkreetse kaubamärgi autosid.

Aja jooksul esindasid enamikku meeskonna projekte Mercedes-Benzi autod, nii et 1980. aastaks otsustas Saksa kontserni juhtkond võtta andekad tuunerid oma ametliku tiiva alla. Samal ajal säilitas meeskond täieliku loomingulise vabaduse ega mahtunud nende visiooni võimalikest täiustustest.
Praegu toodab Mercedes-AMG igal aastal kümneid muudetud mudeleid ja tal on palju fänne üle maailma. Ettevõte tegeleb aktiivselt ka elektriveojõule üleminekuga, sest üha enam ametlikest Mercedes-Benzi autodest on saamas elektriautod, mis paraku on šassii osas veel kehvalt häälestatud.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

Soovitame ka:
BMW M LMDh hübriidsportauto, mis tuleb turule 2023. aastal BMW M LMDh on Baieri kontserni uus hübriidauto, mis läheb masstootmisse juba 2023. aastal. Auto lubab professionaalsetele võidusõitjatele korralikku tehnilist varustust, seega on mudelil kõik võimalused eelseisvatel võidusõiduvõistlustel auhindu võita.

Audi loob uut tüüpi laadimisjaoturi Audi oli hämmingus linna elektrivõrgu koormuse vähendamise teemast. Selle koormuse tekitavad elektrisõidukite kõrgepingelaadimisjaamad, mis on teatavasti võrku ühendatud ja nõuavad märkimisväärsel hulgal elektrit, eriti päevasel tipptunnil, mil energiamahukaid tarbijaid on juba piisavalt.

Uus Dodge Journey läheb seeriasse Dodge üritab igal võimalikul moel krossoverite massiturul kanda kinnitada, kuigi selgub, et tänu 70ndate sport-poniautodele tuntuks saanud ameeriklastel ei lähe just kuigi hästi. Sellest hoolimata tulevad uued linnamaasturimudelid välja kadestamisväärse regulaarsusega. Meie tänasel ülevaatel – Dodge Journey, mis kulude vähendamiseks kokku pannakse

Toyota juht väljendas skepsis mehitamata sõidukite suhtes Toyota Corporationi juht väljendas muret isejuhtivate autode turu pärast. Hoolimata asjaolust, et ettevõte tegeleb aktiivselt katsesüstikute, autode ja isegi infrastruktuuri loomisega, tekitab droonide levik endiselt suuri vaidlusi ja kahtlusi.

Hübriid Haval H6S vastas ootustele Hiina krossover Haval H6S läks seeriasse. Ei saa öelda, et seda autot Euroopas või SRÜ riikides pikisilmi oodati, kuid uudsus väärib kindlasti teie tähelepanu. Lõppkokkuvõttes tasub kaaluda soodsat hübriidi, millel on suurepärane välimus ja kaasaegsed omadused.

Kommentaar:
Комментарии через соц.сеть ВКонтакте:
Виджет комментариев ВК

Materjalide kordustrükk ja kopeerimine meie ressursist on lubatud ainult siis, kui on näidatud meie saidile suunduv aktiivne indekseeritud hüperlink!