Доступ к сайту

Забыли пароль?
 Проголосуй!
Top auto

 

 Jaga oma sõpradega!
Kas teile meeldib avaldatud materjal? Miks mitte jagada seda oma sõpradega, artikli lisamine sotsiaalsete järjehoidjate hulka on väga lihtne, klõpsake lihtsalt allolevatel ikoonidel!Reklaam

Jaapani kaubamärgi Subaru ajalugu

Autor: work
07 декабрь 2018 12:09
139
Subaru on Jaapani keskklassi autotootja, mis sai läänes laialt tuntuks 90ndate keskpaiga paiku. Just sel ajal alustasid paljud Jaapani ettevõtted oma aktiivset laienemist läände, mille tulemusena ujutati USA ja Euroopa turud üle konkurentsivõimeliste ja kvaliteetsete ja kaasaegse varustusega mudelitega.
Subaru ise ilmus juba sõjajärgsel perioodil, nimelt 1954. aastal. Alguses tegeles see autotootja suure tonnaažiga veoautode ja bussidega, kuid 60ndate keskel töötas välja oma kergsõidukite sarja. Loomulikult ei olnud esimesed mudelid nii edukad, kuid peagi tuli ettevõttele edu.

Samuti tuleb öelda, et erinevalt Toyotast ei olnud Subarul piisavalt ressursse tehnoloogiate iseseisvaks arendamiseks. Sellega seoses otsustas ettevõte kutsuda lääne eksperte ja osta seadmeid. Selleks sõlmisid jaapanlased partnerluslepingu Renault’ga, kes jagas oma tehnoloogiaid.
See strateegia tasus end ära ja 1980. aastate keskpaigaks suutis Subaru iseseisvalt maksta esmaklassiliste autode projekteerimisega tegelevate disainerite kuluka personali eest. Brändi edasine ajalugu on seotud läände laienemisega, millest olete suure tõenäosusega hästi kursis!http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

Soovitame ka:
2008 Peugeot luukpära ülevaade Prantsuse autotootjal Peugeot on suured kogemused keskmise eelarvega autodega töötamisel. Meie praegune mudel - Peugeot 2008, kuulub lihtsalt sellesse kategooriasse. Moodne hea varustuse ja atraktiivse välimusega luukpära meeldib kindlasti paljudele Euroopa ja SRÜ autojuhtidele.

Porsche 911 GT3 saab spordipaketi Porsche 911 GT3 saab lisaks niigi võimsale arsenalile kaasa ka spordipaketi. Uuendused mõjutavad auto mootorit, käigukasti, vedrustust ja paljusid muid aspekte. Samal ajal lubavad Porsche juhid mitte tõsta oma vaimusünnituse hinnasilti, mis on ausalt öeldes juba saadaval ainult taevalastele.

Targa Ferrari Daytona SP3 on hea meel tagastada Ferrari Daytona SP3 on uus eksperimentaalne Itaalia sportauto, mis on haruldase Icona seeria jätk. Selle mudeli puhul kasutati ainulaadset jõuülekannet, aga ka välimust, mis teatud määral laenatud 1967. aastal sündinud originaalselt Ferrari Daytonalt. Alustame siiski järjekorras.

Abarth 695 Esseesse alustab tootmist Uus luukpära Abarth 695 Esseesse rõõmustab ilunautlejaid oma kollektsiooni väljaandega. Kokku plaanitakse autot toota 1390 ühikut ning partii ise ajastatakse kattuma 1964. aastal välja antud samanimelise mudeliga. Üldiselt vaatame koos, mida see uudsus nii huvitavat peidab.

Hübriid Haval H6S vastas ootustele Hiina krossover Haval H6S läks seeriasse. Ei saa öelda, et seda autot Euroopas või SRÜ riikides pikisilmi oodati, kuid uudsus väärib kindlasti teie tähelepanu. Lõppkokkuvõttes tasub kaaluda soodsat hübriidi, millel on suurepärane välimus ja kaasaegsed omadused.

Kommentaar:
Комментарии через соц.сеть ВКонтакте:
Виджет комментариев ВК

Materjalide kordustrükk ja kopeerimine meie ressursist on lubatud ainult siis, kui on näidatud meie saidile suunduv aktiivne indekseeritud hüperlink!