Доступ к сайту

Забыли пароль?
 Проголосуй!
Top auto

 

 Jaga oma sõpradega!
Kas teile meeldib avaldatud materjal? Miks mitte jagada seda oma sõpradega, artikli lisamine sotsiaalsete järjehoidjate hulka on väga lihtne, klõpsake lihtsalt allolevatel ikoonidel!Reklaam

Mõned faktid Volkswageni kohta

Autor: work
20 февраль 2019 12:07
143
Volkswagen on Euroopa suurim autotootja, mis müüb aktiivselt oma sõiduautosid üle maailma. Kontserni mudelivalik on esindatud sadade erinevate mudelitega, sealhulgas tarbesõidukitega. Järgmisena räägime teile selle autotootjaga seotud huvitavatest punktidest.
• Volkswagen võlgneb oma suuruse tänu sellele kuuluvatele ettevõtetele. Vähesed teavad, et kontserni tiiva all on sellised kaubamärgid nagu Skoda, Bentley ja isegi Audi, kuigi igal tootjal on peaaegu täielik tegevusvabadus;
• Ettevõtte ajalugu sai alguse 1933. aastal ning selle hüüdlauseks sai väljend "auto rahvale". Tegelikult toetab kontsern seda lähenemist tänaseni;
• Vähesed teavad, et eelmise sajandi keskel tootis Volkswagen erinevat sõjatehnikat, sealhulgas tanke, soomustransportööre ja arvukalt käsirelvi;
• Müüdud autode mahult on see Saksa firma maailmas teisel kohal, jäädes alla vaid Jaapani Toyotale. Samal ajal oli bränd turuliider kuni 2002. aastani.
Noh, see on meie jaoks kõik. Loodame, et teile meeldisid need faktid ja saite ammu tuttava ettevõtte kohta midagi uut teada.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

Soovitame ka:
Porsche Vision Gran Turismo kontseptsioon jõuab rajale Porsche Vision Gran Turismo on nüüd oma neljandas põlvkonnas. Samal ajal on Gran Turismo klassil endal, mille autoriks on see Saksa autotootja, juba seitse eelkäijat, mis on peaaegu rekordiline näitaja kogu maailmas. Kuid tagasi meie spordiuudsuse juurde, mis võib kiidelda suurepärase kiirenduse ja tippkiirusega.

Honda Sensing Lidar saab värskenduse Honda Sensing on Honda patenteeritud lidar, mis on paigaldatud enamikule selle autotootja kaasaegsetele mudelitele. Süsteem võimaldab aktiivselt 360 kraadi liiklusolukorda skaneerida, samuti edastada saadud andmed arvutianalüsaatorisse, mis teeb otsuseid.

2008 Peugeot luukpära ülevaade Prantsuse autotootjal Peugeot on suured kogemused keskmise eelarvega autodega töötamisel. Meie praegune mudel - Peugeot 2008, kuulub lihtsalt sellesse kategooriasse. Moodne hea varustuse ja atraktiivse välimusega luukpära meeldib kindlasti paljudele Euroopa ja SRÜ autojuhtidele.

Jaguar C-tüüpi jätkamine viib teid tagasi 50ndatesse Briti ettevõte Jaguar on juba mitu aastat äratanud oma ammu surnud klassikat uuesti ellu. Omal ajal särasid seda automarki võidusõiduradadel, luues moodsaid ja paljuski uuenduslikke sportkupeed. Praegu on brittide saatuseks neetida šiki disaini ja hea tehnilise varustusega restomod.

Audi loob uusi QuantumScape'i rakke Audi jätkab aktiivselt elektrisõidukite tehnoloogia täiustamist, mis peaks jõudma konveierile lähiaastatel. Üks selline tehnoloogia on uued QuantumScape akuelemendid, mida arendab samanimeline ettevõte. Seni on projekt katsetamisjärgus, kuid positiivsed tulemused on juba olemas.

Kommentaar:
Комментарии через соц.сеть ВКонтакте:
Виджет комментариев ВК

Materjalide kordustrükk ja kopeerimine meie ressursist on lubatud ainult siis, kui on näidatud meie saidile suunduv aktiivne indekseeritud hüperlink!