Доступ к сайту

Забыли пароль?
 Проголосуй!
Top auto

 

 Jaga oma sõpradega!
Kas teile meeldib avaldatud materjal? Miks mitte jagada seda oma sõpradega, artikli lisamine sotsiaalsete järjehoidjate hulka on väga lihtne, klõpsake lihtsalt allolevatel ikoonidel!Reklaam

Faktide kogumik BMW kohta

Autor: work
18 март 2019 12:06
142
Baieri kontserni BMW panust autotööstusesse on raske üle hinnata. Kogu oma pika ajaloo jooksul on kaubamärk kiiresti arenenud, luues elujõulisi ja konkurentsivõimelisi autosid ning pakkudes klientidele uusi põnevaid tehnoloogiaid. Selles materjalis räägime teile mõningatest selle murega seotud faktidest.

• BMW alustas oma ajalugu 1916. aastal, kuigi algul tegeles ettevõte eranditult lennukimootoritega;
• Pärast Saksamaa lüüasaamist Teises maailmasõjas jõudis enamik kontserni arenguid NSV Liitu;
• Vähesed teavad, kuid aastatel 1955–1962 tootis ettevõte Isetta mootoriga jalutuskäru, mida müüdi ainult Itaalias;
• Kuid 30ndate keskel tõi BMW põhitulu erinevate mudelite mootorrataste müük;
• Kontserni esimene tõeliselt populaarne auto oli BMW 700, mida müüdi laialdaselt;
• Praegu tegutseb Münchenis ettevõtte muuseum, kus saab näha nii mineviku ideeautosid kui ka varem kasutusel olnud tehaseseadmeid.
Need olid kõik faktid, mida tahtsime teiega jagada. Kui teil on sellele artiklile midagi lisada, võite kommentaaridesse jätta oma faktid.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

Soovitame ka:
Mitsubishi peaks Euroopas esitlema uut näituseautot Jaapani Mitsubishi valmistub esitlema uut näituseautot, mida hakkab arendama taaselustatud Ralliarti divisjon. Auto tõotab uhkeldada huvitava sisekujunduse, kaasaegse tehnilise varustusega, aga ka uue paljulubava elektroonilise täidisega, mida ilmselt hakatakse kasutama ka kontserni tulevastes mudelites.

Volkswagen Teramonti ülevaade Euroopa suurima autokontserni uus universaal tuli välja üpris särtsaka autona. Otsustage ise, Volkswagen Teramontil on suurepärane välimus, tasakaalustatud kereproportsioonid, suurepärane tehniline varustus ja ka mugav salong. Kirss sellel tordil on crossoveri maksumus, mis on Euroopa piirkonna standardite järgi väga taskukohane.

Porsche 911 GT3 saab spordipaketi Porsche 911 GT3 saab lisaks niigi võimsale arsenalile kaasa ka spordipaketi. Uuendused mõjutavad auto mootorit, käigukasti, vedrustust ja paljusid muid aspekte. Samal ajal lubavad Porsche juhid mitte tõsta oma vaimusünnituse hinnasilti, mis on ausalt öeldes juba saadaval ainult taevalastele.

Geely hakkab tootma droone Geely on Hiina üks suurimaid autotootjaid, kes investeerib praegu aktiivselt elektriautode arendamisse nii siseturule kui ka ekspordiks lääneriikidesse. Viimasel ajal on see ettevõte arendanud droone, mida peaksid kasutama mitmed suured taksopargid USA-s.

Honda Sensing Lidar saab värskenduse Honda Sensing on Honda patenteeritud lidar, mis on paigaldatud enamikule selle autotootja kaasaegsetele mudelitele. Süsteem võimaldab aktiivselt 360 kraadi liiklusolukorda skaneerida, samuti edastada saadud andmed arvutianalüsaatorisse, mis teeb otsuseid.

Kommentaar:
Комментарии через соц.сеть ВКонтакте:
Виджет комментариев ВК

Materjalide kordustrükk ja kopeerimine meie ressursist on lubatud ainult siis, kui on näidatud meie saidile suunduv aktiivne indekseeritud hüperlink!